Edukacija dramske pedagogije kroz projekt “Druga lica igralica”

Tijekom travnja 2018.godine u okviru projekta „Druga lica igralica“, financiranog od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja, Udruga Ardura provela je dvodnevnu edukaciju za  učitelje, nastavnike, stručne suradnike u školama, volontere i druge osobe koje rade s djecom i mladima.

Edukaciju je provela partnerska organizacija na projektu Hrvatski centar za dramski odgoj, dok je voditeljica edukacije bila Nataša Jurić Stanković, profesorica hrvatskoj jezika i dramski pedagog s višegodišnjim radnim iskustvom u ovom području.

“Druga lica igralica” čije je nositelj Udruga Ardura je projekt koji za cilj ima osigurati djeci i mladima kvalitetno provođenje slobodnog vremena kroz radionice dramske pedagogije, te potaknuti korisnike na kreativnost i stvaralaštvo, upoznati ih s ljudskim pravima i podučiti pozitivnim obrascima ponašanja.