KLUB RODITELJA

Klub roditelja Udruge Ardura oformio se incijativom roditelja- polaznika radionica Škole za roditelje. Voditeljica je bila odgajateljica Danijela Ćaleta. Sastajali su se dva puta mjesečno kroz tri godine, a u tom periodu ugostili su različite goste predavače, razmijenili brojna iskustva, družili se i razgovarali. Gosti u Klubu roditelja su bili:

– Dr. školske medicine Jana Škarica

– Dr.stomatolog Luka Čala (spec.ortodoncije)

– Optičar majstor Željko Žugar

– Nutricionistkinja Anita Šupe

– Pedijatrica Dunja Radetić

– Dr.psihijatar Ante Bilić

– Prof.logoped Romana Mačukat

– Soc.radnica Nina Živković

– Prof.psih. Tatjana Ninić

– Homeopatkinja Maja Laurić

– Sportski trener Ivica Kljajić

– Fizioterapeutkinja Marija Škarica

Uz redovite sastanke, članice Kluba su bile na izletu u Sokolarskom centru u Dubravi, te su organizirale i provele dvije humanitarne radionice za korisnice Prihvatilišta za žene i djecu žrtve obiteljskog nasilja.

Klub roditelja je ponovno krenuo s radom. Uključiti se mogu roditelji koji su sudjelovali na radionicama Škole za roditelje. Voditeljica Kluba je Jelena Kenđel prof.psih.